אודותינו

הפקות או לא להיות הקימה את חברת הפקות או לא להיות הפקות אירועים מתוך מטרה מרכזית "להפיק אירועים בעלי אופי ייחודי ומקצועי תוך התחשבות מלאה בבקשת הלקוח ומתוך רצון ליצור אירוע שיספק את רצונו" את חברת הפקות או לא להיות ,הפקות אירועים, הקימה הפקות או לא להיות מורה לתנועה לגיל הרך,מדריכת כושר ותזונה, מנהלת קייטנות פרויקטים לחברות,אירועים פרטיים ואירועים לחברות,ימי ספורט והפעלות לקהילה.

הפקות או לא להיות בעלת ניסיון עשיר בתכנון,ארגון והפקת אירועים, לכל הגילים במסגרות שונות ובסגנונות שונים. החברה הפיקה אירועים רבים ומוצלחים, גדולים וקטנים. בכולם הושקעה מחשבה ויצירתיות ללא קשר לגודל האירוע. יש לנו את המומחיות, היכולת והניסיון ליצור עבורכם את האירוע שלא תשכחו. החברה מפיקה אירועים לחברות ולפרטיים ומתאימה את עצמה לכל אחד ואחת. בחברתנו מועסקים אנשי מקצוע רציניים, מקצועיים ואמינים.
 
הפקות או לא להיות הפקות אירועים, מפיקה אירועים לחברות גדולות כגון אפריקה ישראל, כסלו עמילות מכס, פלאפון , מודי קרמיקה,חברת אורבונות , חברת פז-גז, חברת  אייבי טרנס ,חברת R.S.A,עירית כ"ס  ועוד לקוחות רבים.
 
קצת היסטוריה הווה ועתיד 
הפקות או לא להיות, הפקות אירועים, הוקמה לפני 4 שנים, והינה חברת הפקות אירועים בעלת ניסיון וידע  המאפשרת ללקוח להיות שותף לתהליך ההפקה מתחילתו ועד סופו המוצלח כולל ייעוץ מקצועי . בכל רגע ורגע של האירוע תרגישו שלווים ורגועים כי האירוע נמצא בידיים אמינות ומקצועיות.  
   
הפקות או לא להיות הפקות אירועים ,מתמחה בהפקת אירועי פרטיים ואירועים עסקיים, אירועי קונספט ייחודיים, אירועים לעובדי החברה, ללקוחות או לספקים. אירועים בחוף הים, מסיבות ונשפים שנתיים, כנסים, ערבי השקה, מסיבות גיבוש, ימי כיף ימי שיא ועוד. 
חברת הפקות או לא להיות ,הפקות אירועים ,מספקת, השכרת מקום לאירוע, מבחר של שירותים נלווים במגוון מחירים: שירותי קייטרינג, שירותי בר, שירותי מוסיקה והגברה, עיצוב האירוע, צילום ועוד המון אטרקציות שונות ומיוחדות...
 
הדרך להפקת כל אירוע 
בשלב הראשון נציג לכם את החברה לאחר מכן נעשה תיאום צפיות. נגדיר את מטרת האירוע, קהל היעד, אופי האירוע , ונעמוד על הצרכים שלכם והדגשים החשובים לכם ביותר. 
בשלב הבא , צוות חברת הפקות או לא להיות ישב ויתכנן את האירוע כשלנגד עניו עומדות המטרות והצפיות שלך הלקוח. תוך התחשבות בתקציב העומד לרשותך. יקבע לוח זמנים מדויק ומפורט שיכלול את בחירת המקום ועיצובו , התכנים של האירוע , המוזיקה, התאורה, הצילום, האומנים, המייצגים, פתיחת האירוע וסיומו.
 
הצלחת האירוע שלך היא ההצלחה שלנו
החברה תפיק לך את האירוע שכולם ידברו עליו. האירוע המושלם , האירוע בו תושקע מחשבה בכל רגע ורגע באירוע.
 
צוות הפקות או לא להיות הפקות אירועים דואג לשלמות האירוע מתחילתו ועד סופו.
מנהלת ההפקה מלווה אותך באופן אישי לאורך כל שלבי ההפקה ובמהלך כול האירוע עד סיומו המוצלח. כי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

הפקות או לא להיות, הפקות אירועים,
האירוע שלך המומחיות שלנו !